Náš tým

2014/2015

Aktuální stav vedoucích pro rok 2014/2015:

  • Ranger Kids vede Karel Hauptman s Markétou Elederovou a Katkou Kožinovou
  • Discovery Rangers Josef Chovanec a Jan Richtr s Lucií Elederovou a Kristýnou Komárkovou
  • Adventure Rangers Jana Makovičková s Petrou Svobodovou a Deborou Kuciánovou
  • Juniory Karel Hauptman a Jana Makovičková

Karel Hauptman

Velitel přední hlídky od listopadu 2003, člen národní rady RR, velitel RR pro Jihomoravský kraj.

"Do naší přední hlídky jsem přišel jako poslední a k smutku celé naší dívčí sekce se snažím přetvořit nejlepší dívčí přední hlídku RR v České republice na oddíl s outdoorovými aktivitami. Jsem mozkem všech našich extrémních aktivit a snažím se přitáhnout podobně "postižené" lidi.

Zabývám se vším, co je spojeno s pobytem v přírodě, skalách, vodě, jeskyních. Mám rád trochu adrenalinu v uších. Dříve jsem jezdil na dostihových koních, lezl a trochu koketoval s ježděním na divoké vodě. Nyní vedu tuto přední hlídku Royal Rangers, což je taky adrenalinový sport.

Jinak jsem veterinární lékař a vyučuji na universitě."

Jana Makovičková

Jana vede kmen rangerů. Nesnáší focení a zimu. Mezi oblíbené sporty patří fotbal, floorbal, plavání…Kromě toho ráda zpívá, hraje na klavír a flétnu a jezdí na různé šílené akce, jako byl např. zimní bivak v Jizerských horách.

Hlavně je stálicí všech našich akcí. Mezi dětmi má přezdívku "Méďa", hlavně pro svůj klid, ale pod tím klidem je silná osobnost. Spolu s Karlem je zodpovědná za lanové překážky, které ji baví. Viset na laně je pro ní druhá přirozenost.

Josef Chovanec

Je to náš dvorní umělec a výrobce rekvizit. Někdy mu to déle trvá, ale pak to stojí za to.

Je manuálně šikovný, takže ho využíváme jako opraváře.

Katka Kožinová

"V Royalu jsem strávila většinu svýho dětství a bylo to něco, co mě opravdu bavilo po všech stránkách, takže když přišla příležitost, rozhodla jsem se pokračovat jako juniorská vedoucí.  Za to jsem ráda nejen kvůli skvělým akcím, které se pro nás pořádají, ale hlavně kvůli té super zkušenosti. Chystat program pro děti mě docela baví a někdy mám pocit, že se z toho učím víc než oni."